درباره ما

امنیت به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای بشر از آغاز مورد اهمیت بوده است و همه ما برای ایجاد و حفظ امنیت و ایمنی محیط زندگی خود، همواره دنبال موثر ترین راهکارها می­باشیم.

امروزه تجهیزات متنوعی برای افزایش ضریب ایمنی اماکن طراحی و تولید می شوند؛ اما نبود اطلاعات کافی و تخصصی از یک سو و عدم شفافیت لازم در ارائه محصولات در بازار از سوی دیگر ، سبب گردیده است که بسیاری از خریداران در زمان انتخاب، دچار سردرگمی و احیاناً اشتباه گردند و پس از صرف هزینه­ای گزاف متوجه ناکارآمدی سیستم خریداری شده شوند.

فروشگاه اینترنتی هایپرآلارم به منظور مرتفع کردن نواقص موجود در ارائه محصولات حفاظتی و همچنین گسترش فرهنگ تجارت الکترونیک در کشور، راه اندازی گردیده است.

سعی ما در هایپرآلارم این است که مخاطب قبل از هرگونه خرید ابتدا نیاز خود را خوب بشناسد و سپس بر اساس آن، انواع راهکارهای موجود را بررسی کرده و در نهایت با انتخاب برند و محصولی مشخص نیاز خود را برطرف نماید.

  • در همین راستا رسالت هایپرآلارم در چهار بخش اصلی خلاصه می گردد :

    • تولید محتوای علمی و تخصصی در جهت افزایش آگاهی مخاطب خود ، به نحوی که به راحتی بتواند محصولات مختلف را با هم مقایسه کرده و نهایتاً سازگارترین آن با نیاز خود را خریداری نماید.

    • ارائه سبد کاملی از کالاهای حفاظتی، نظارتی که خریداران با هر سلیقه و طیف بودجه­ای امکان خرید آسان و سریع را در محیط مجازی و البته ساده تجربه کنند.

    • تهیه و تدوین بسته های آموزشی جهت ارتقاء سطح دانش مشتریان خود به منظور نصب، راه اندازی و طریقه کاربری و نگهداری از کالای خریداری شده.

    • به وجود آوردن امکان ارتباط مستقیم مشتریان جهت خدمات پس از فروش مطمئن و سریع از جمله ارجاع برای تعمیر ،تعویض کالا و یا باز پس دهی سفارش 

هایپرآلارم با دریافت نماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین با عضویت در شورای عالی انفورماتیک و اتحادیه تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است.

اگر به دلیل کثرت توزیع کنندگان و تبلیغات اغوا کننده که در بازار وجود دارد، دچار تردید در خرید شده ­اید ، به شما اطمینان می دهیم در هایپرآلارم می توانید پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید. کارشناسان و مشاوران ما در هایپرآلارم در کنار شما خواهند بود تا شما را برای بهترین و مقرون به صرفه ترین خرید هدایت کنند.

هایپرآلارم با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندهای حفاظتی و نظارتی و با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی این کالاها، می­کوشد تا نیازهای گوناگون مشتریان را برآورده سازد. به همین جهت ارائه قیمت های کاملاً رقابتی و مناسب همراه با خدمات پس از فروش مطمئن از اولویت های هایپرآلارم به شمار آمده و در جایگاهی بی طرفانه از هیچ گونه تلاشی برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نخواهد کرد.

هایپر آلارم با شعار" ایمن زندگی کنید" و با ارائه امن­ترین و به روزترین سرویسهای مبتنی بر وب و تسهیل تمام فرآیندهای برسی، انتخاب و خرید کالا ، امیدوار است گام کوچکی در جهت احقاق حقوق خریداران در این بخش برداشته و راه تازه ای را برای یک انتخاب هوشمندانه بگشاید.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
راهی نو برای یک انتخاب هوشمندانه
66757072-3 - 021
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی هایپر آلارم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت حافظان ایمن میهن می‌باشد.
Copyright 2009 - 2020 Hyperalarm.com
Top