بیست و یکمین نمایشگاه جهانی تجهیزات امنیتی، ایمنی و آتش نشانی اینترسک در دبی برگزار شد.

امیر محمدی
489 بازدید
6 لایک
1/26/2019 4:08:13 PM
بیست و یکمین نمایشگاه جهانی تجهیزات امنیتی، ایمنی و آتش نشانی اینترسک در دبی برگزار شد.

بیست و یکمین نمایشگاه جهانی تجهیزات امنیتی، ایمنی و آتش نشانی در دبی برگزار شد. هر ساله در این نمایشگاه تامین کننده های جهانی با تمرکز بر روی بازار خاورمیانه که ارزش آن در شش سال اخیر بیش از دو برابر شده است حضور می یابند. در این نمایشگاه 1337 غرفه دار از 59 کشور جهان شرکت کردند که از 20 تا 22 ژانویه در مرکز بین المللی کنوانسیون و نمایشگاه بین المللی دبی برگزار گردید.

نمایشگاه اینترسک دبی 2019

ایونت سه روزه ی Intersec هرساله توسط موسسه  Messe Frankfurtخاورمیانه برگزار می شود و هفت بخش امنیت تجاری را پوشش می دهد؛ تجهیزات آتش نشانی، امنیت محیطی و فیزیکی، ایمنی و بهداشت، تجهیزات پلیسی، امنیت اطلاعات، خانه هوشمند و اتوماسیون ساختمانی.
به گفته تحلیلگران 6WResearch ، بازار خاورمیانه برای تجارت و امنیت سایبری، تجهیزات آتش نشانی، راهکارهای خانه هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین، ارزشی بالغ بر 7 میلیارد دلار در سال 2018 داشته و به 16.4 میلیارد دلار در سال 2024 افزایش خواهد یافت.
امنیت تجاری که شامل سیستم های نظارت ویدئویی، کنترل دسترسی و تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز می شود بخش عمده ای از این ارقام را به خود اختصاص می دهد. بر اساس تحقیق 6WResearch ، بازار امنیت تجاری منطقه ای به ارزش 2.9 میلیارد دلار در سال 2018 به 7.4 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. این امر به دلیل افزایش سرمایه گذاری های زیربنایی و سیاست های نظارتی دقیق است.
بازار سیستم های امنیتی و تجهیزات ایمنی در خاورمیانه سالانه به میزان هشت درصد افزایش می یابند که ارزش آن در سال 2024 به میزان 3 میلیارد دلار خواهد شد، در حالی که بازار امنیت سایبری (از 1.4 میلیارد دلار در سال 2018 به 2.7 میلیارد دلار در سال 2024)، بازار خانه هوشمند (344 میلیون دلار تا 869 میلیون دلار آمریکا) و هواپیماهای بدون سرنشین (507 میلیون دلار تا 2.4 میلیارد دلار) رشد خواهند کرد.
تمامی این صنایع در نمایش جدید ترین تکنولوژی ها در نمایشگاه Intersec 2019 حضور داشتند که با پشتیبانی کلیدی پلیس دبی، شهرداری دبی، آکادمی پلیس دبی و سازمان تنظیم مقررات امنیتی دبی برگزار گردید.
به گفته ی  Andreas Rex، مدیر نمایشگاه Intersec، مهمترین اهمیت این ایونت سالیانه تعدادی از شرکای بین المللی جدید هستند که در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
انجمن حمایت از محیط زیست (PSSA) و شورای امنیت پاکستان نیز حمایت خود را از Intersec 2019 تأیید کرده اند و در کنار بیش از 35 شریک دولتی بین المللی، انجمن های تجاری و موسسات غیر انتفاعی حرفه ای با هدف پیشبرد بسترهای امنیت، ایمنی، و آتش نشانی حضور پیدا کردند.
با توجه به حضور  29،532 بازدید کننده از سراسر جهان در این نمایشگاه Intersec 2019  بزرگترین نمایشگاه تجاری اخیر به حساب می آید.
برنامه هایی برای قالب جدید کنفرانس سه روزه نیز اجرا گردید که تولیدکنندگان تجهیزات، مشاوران و ارائه دهندگان خدمات با سازمان های نظارتی و مقامات دولتی را در کنار هم قرار داد .
یک اجلاس امنیتی دو روزه مسائل کلیدی در مورد هوش مصنوعی، آمادگی و واکنش اضطراری، حفاظت از داده ها، IoT و ... را بیان می کرد. همچنین جلسات کارشناسی برای پشتیبانی از توسعه مهارت ها، تخصص حرفه ای در زمینه امنیت اطلاعات، شناسایی تهدید و مدیریت حوادث نیز برگزار می شود.
انجمن SIRA همچنین با آخرین  به روز رسانی ها در قانون امنیتی و مقررات صنعت در دبی حضور پیدا کرده و یک کنفرانس یک روزه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی با حضور مقامات، آتش نشان ها، مهندسان و متخصصان شرایط اضطراری نیز برگزار کرد.
رشید المطروشی رئیس دفاع مدنی دبی، امروزه امارات متحده عربی به عنوان نقطه عطفی برای پذیرش آخرین استانداردهای بین المللی و فناوری ها در جهان تبدیل شده است. او همچنین اظهار کرد که دبی از هیچ تلاشی برای معرفی آخرین فن آوری های امنیتی برای افزایش ایمنی و رفاه شهروندان، ساکنان و بازدیدکنندگان دریغ نمی کند. در نتیجه Intersec در بخش امنیتی، ایمنی و آتش نشانی به عنوان رهبر در منطقه تبدیل شده است و نقش اصلی آن در جمع آوری تولید کنندگان و کارشناسان پیشگام دنیا در کنار یکدیگر و همچنین افزایش امنیت منطقه ای است.
بار دیگر امنیت تجاری بزرگترین بخش نمایشگاه Intersec 2019 بود و بیش از 450 غرفه دار از جمله تولید کننده سوئدی Axis Communications در آن حضور داشتند.
فیلیپ کوبینگا، مدیر منطقه ای Axis در خاورمیانه و آفریقا اعلام کرد که با به چالش کشیدن دائمی وضعیت موجود، سرمایه گذاری بیشتر برای مردم و تشویق نوآوری ها این برند جلودار سیستم های نظارت تصویری می باشد. او همچنین اظهار داشت با شروع سال جدید، تقاضا برای محصولات هوشمند، نرم افزار و راهکارها افزایش پیدا کرده اند. در سال گذشته، شبکه های صوتی، تجزیه و تحلیل های پیشرفته، سنسورها و حریم خصوصی داده ها، گفتگو و برنامه های کاربردی واقعی برای صنعت ما بسیار مفید و کاربردی بودند.
تجهیزات آتش نشانی دومین بخش بزرگ نمایشگاه محسوب می شد که بیش از 400 غرفه دار را شامل می شد; ایمنی و بهداشت 150 غرفه دار، تجهیزات پلیسی و امنیتی 100 غرفه دار و امنیت فیزیکی و محیطی 100 غرفه دار و امنیت اطلاعات 50 غرفه دار.
بیش از 150 غرفه دار برای اولین بار در این نمایشگاه شرکت کردند و کشورهای کانادا، چین، جمهوری چک، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ایتالیا، کره، پاکستان، روسیه، سنگاپور، تایوان، انگلستان و ایالات متحده آمریکا دارای غرفه های اختصاصی بودند.
    

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


facebook facebook facebook

دیدگاه شما


در صورت تمایل، دیدگاه خود را درباره این مطلب با ما درمیان بگذارید.
راهی نو برای یک انتخاب هوشمندانه
66757072-3 - 021
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی هایپر آلارم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت حافظان ایمن میهن می‌باشد.
Copyright 2009 - 2020 Hyperalarm.com
Top